قیمت کنسول Xbox Series X

(Last Updated On: آوریل 6, 2020)

قیمتی مناسب برای کنسول مناسب

با عرض سلام خدمت همه عزیزان خب اگر این خبر را مطالعه میکنید باید بگم که شما با خبری ناب درباره کنسول بازی جدید ایکس باکس مواجه هستید !

با توجه به اینکه مایکروسافت به عنوان یکی از آخرین شرکت هایی که امسال نمایش بزرگ E3 را در سال جاری برگزار کرده است ، به این دلیل است که احتمالاً تا آن زمان می خواهند از قیمت Xbox Series X صرفه جویی کنند. این دوره بر اساس نسل های کنسول گذشته است و من انتظار ندارم این تغییر کند. اما من فکر می کنم می دانم که قیمت به چه صورت خواهد بود.

هم قیمت بودن با ps5

طبق گزارش ها ، سونی منتظر است تا مایکروسافت اول وارد شود ، بنابراین می تواند Xbox Series X را با قیمت PS5 مطابقت داده یا کم و بیش آن را حدس زد ، و من احساس می کنم مایکروسافت به آن اهمیتی نمی دهد و احتمالاً آنها در مرحله اول در E3 با Sony وارد خواهند شد .

تقریب 500 دلار است من تقریباً مطمعن هستم که Xbox Series X در حد 500 درلار خواهد بود. البته این بدین معنا نیست که این رقم حتما صحیح است اما میتوان روی آن حساب باز کرد !

Xbox Series X ، طبق مشخصاتی که مشاهده کردیم ، از نظر قدرت کلی یک هیولا خواهد بود. بله ، من به طور کامل می توانم باور كنم كه حداقل 600 دلار ارزش فناوری در داخل آن وجود داشته باشد كه در آن نقطه قیمت قابل توجیه باشد. با این حال تصور کردن مایکروسافت دشوار است ، با وجود اعلامیه های خود مبنی بر عدم تمایل به جنگ با سایر کنسول ها ، قیمت آن بسیار بالا است.

قیمت کنسول Xbox Series X
دسته بازی Xbox Series X

چرایی ابهام در اعلام قیمت

خب همانطور که میدانید شرکت سونی و مایکروسافت ظاهرا در اعلام قیمت کمی شک و تردید دارند! خب اگر بخواهیم توضیح بدیم که چرا همچین مسئله ای وجود دارد باید گفت به طور خلاصه در یک کلمه رقابت هست .

اما اگر یکی از شرکت ها اعلام کند قیمت چقدر خواهد بود ممکن است شرکت رقیب اقدام به کم و زیاد کردن قیمت برای شکستن بازار رقیب خود خواهد کرد یا با طرفند قویتر بودن این کنسول باعث بالاتر یا کمتر بودن قیمت آن است !

خب از نظر بازار این چیز طبیعی است به هر حال قیمت های احتمالی رو برسی کردیم و ظاهرا برای اینکه همه چیز خب باشه دو شرکت مایکرو سافت و سونی طی اقدامی سعی میکنن با هم در e3 حاضر بشن تا تغییری صورت نگیره .

0 0 رای
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرات شما را دوست دارم ، لطفاً نظر دهید.x
()
x