برخی از جزئیات بازی godfall منتشر و به صورت رسمی معرفی شد

(Last Updated On: فوریه 18, 2020)

با ورود آخرین نسخه کنسول ps5 باید شاهد چه جزئیاتی در بازی Godfall باشیم ؟

از انجا که دو کنسول ps5 و xbox Series x در یک تاریخ و آن هم در تعطیللات سال 2020 یعنی دو ماه پایانی سال عرضه خواهند شد شروع به برسی بازی هایی خواهیم کرد که هر دو کنسول میتوانند انجام دهند خواهیم کرد. در حالی که سری X به هیچ وجه از ویژگی های خاصی برخوردار نیست (Halo: Infinite and Senua’s Saga: Hellblade 2 ، که انتظار می رود عنوان های جدید این کنسول باشند ، در Xbox One و PC در حال حاضر وجود دارند ) و میدانیم ps5 حداقل یک عنوان اختصاصی خواهد داشت و آن هم Godfall هست .

Counterplay Games اخیرا تصاویری منتشر کرده است که در آن از گرافیک بالا و البته شخصیت های جدید است که قرار است در کنسول جدید قابل بازی باشند که عکس شخصیتی از خانواده شیر ها را نشان میدهد با زره ای درخشان !

خب همانطور که در عکس ها مشخص است ظاهرا سازنده بازی روی اشیاء انعطاف پذیر مانند مو و دگر جزئیات نیز تمرکز کرده و سعی کرده بهترین گیم پلی را در دست کاربران قرار بدهد .

با توجه به سطح جزئیات در مدل ها و قابلیت های 8K مورد نظر PS5 ، ما انتظار داریم شخصیت های درون بازی همان جزئیات پیچیده ای را که در مدل های اینجا مشاهده می کنیم ، به نمایش بگذارند.

Godfall چیست؟

خب این بازی برای اولین بار در حال رو نمایی است و ظاهرا شباهت زیادی به بازی Monster Hunter: World و رمان The Stormlight خواهد بود که در آن شخصیت های خیالی ایفای نقش خواهند کرد.

شما در این بازی سبک متفاوتی از مبارزه را تجربه خواهید کرد در واقع بجای چریک بازی حسابی بزن بزن خواهید داشت و توصیه من به شما زیاد جوگیر نشید ….

خب اگر توضیحات کافی نبود سری به این پیشنمایش از بازی بزنید !

https://www.youtube.com/watch?v=5vX-257ns6g#action=share

0 0 رای
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرات شما را دوست دارم ، لطفاً نظر دهید.x
()
x