GeForce Now به دلیل خطای انویدیا ، تمام بازی های اکتیویژن بلیزارد را از دست داد

(Last Updated On: فوریه 19, 2020)

بلافاصله پس از آغاز رسمی سرویس پخش بازی ، کتابخانه بازیهای اکتیویژن بلیزارد از GeForce ناپدید شد ، اما به نظر می رسد که به هر حال این تقصیر انویدیا بود – به دلیل سوء تفاهم درباره شرایط معامله بین دو شرکت.

انویدیا دلیل واقعی نگفته است که چرا همه عناوین اکتیویژن بلیزارد از خدمات کنار گذاشته شدند ، اما در بیانیه ای خاطرنشان کردند که این “بنا به درخواست آنها” بود و “ناگوار” بود.

با این حال ، انویدیا به بلومبرگ گفته است که دلیل این اقدام ، سوء تفاهم در این امر است که معتقد است توافق با اکتیویژن بلیزارد در مورد دخالت وی در بتا GeForce Now اعمال شده برای دوره آزمایشی اولیه خدمات پس از لانچ است .

ظاهراً اینگونه نبود و اکتیویژن بلیزارد قبل از شروع به کار کامل GeForce Now خواستار نوعی توافق تجاری شد و این اتفاق نیفتاد – از این رو ناشر درخواست کرد که کتابخانه بازی های خود را حذف کند !

این یک مسئله عادی نیست و قطعا بر روی هر دو سرویس تاثیر منفی خواهد گذاشت . چرا که کسانی که در GeForce Now مشترک هستند به امید چنین بازی هایی آمده اند قطعا نا امید خواهند شد !

هنگامی که انویدیا برای اولین بار اعلام کرد که بازی ها از بین رفته اند ، این شرکت گفت که امیدوار است “دوباره با اکتیویژن بلیزارد همکاری کنیم تا این بازی ها و سایر موارد در آینده دوباره فعال شود.”

انویدیا در اظهارات دیگری که توسط بلومبرگ منتشر شده است ، این مسئله را تکرار کرد: “با شناخت سوء تفاهم ، ما بازی های [اکتیویژن بلیزارد] را از خدمات خود حذف کردیم ، با این امید که بتوانیم در آینده با آنها کار کنیم تا اینها و سایر موارد را دوباره فعال کنیم.”

برگردیم کمی عقب تر

بنابراین شاید ، حداقل از لحاظ تئوریکی ، دلیلی برای بازگشت این بازیها وجود نداشته باشد ، با توجه به این که اکتیویژن بلیزارد مطمئناً به اندازه کافی خوشحال بود که بخشی از تست بتا بود. اما مطمئناً توافق نامه ای باید نگاشته شود و چه كسی می داند چه موانعی ممكن است در راه آن باشد. استفاده از کلمه ای مانند “امید” در بیانیه Nvidia نیز اعتماد به نفس کامل را القا نمی کند.

خب اگر این امر اصلاح شود البته و همه چیز برگردد باز هم کاربران سرویس GeForce Now در خرید بازی های اکتیویژن تردید خواهند داشت و کسانی که میخواهند بازی های سنگینی مانند Call of Duty رو روی این سرویس انجام بدهند بازم تردید خواهد بود !

به یاد داشته باشید که نکته مهم GeForce Now این است که شما به طور موثری برای اجاره رایانه بازی قدرتمندی که می توانید از راه دور به آن متصل شوید باید پول پرداخت می کنید – شما هنوز هم باید تمام بازی هایی را که می خواهید خودتان بازی کنید خریداری کنید (و آنها باید توسط GeForce پشتیبانی شوند ).

به هر حال امید واریم این مشکل رفع بشه حداقل این امر به گیمر های که سیستم خوبی ندارند میتوانند این بازی ها را به راحتی انجام دهند .

0 0 رای
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظرات شما را دوست دارم ، لطفاً نظر دهید.x
()
x