‘Rainbow Six Siege’ برای راه اندازی PS5 و Xbox Series X آماده خواهد بود

بازی Rainbow Six Siege به محض راه اندازی کنسول های پلی استیشن 5 و Xbox سری X در دسترس خواهد بود ، Leroy Athanassof مدیر بازی Ubisoft گفت، مهمتر از این ، از چند نفره نسل قبلی نیز پشتیبانی خواهد شد ، به این معنی که خریداران کنسول نسل بعدی قادر خواهند بود بازی را با دوستانی که دارای نسل فعلی PS4 و Xbox Ones هستند بازی کنند.

Athanassof گفت: “من نمی توانم به شما تاریخ بدهم زیرا در نهایت ، این تاریخ ها مربوط به افرادی است که کنسول های نسل بعدی را انجام می دهند.” “آنچه من می توانم به شما بگویم این است که ما آماده رفتن به [PS5 و Xbox Series X” خواهیم بود. “

وعده سازگاری بین پلتفرم Ubisoft برای Rainbow Six Siege با آنچه مایکروسافت خود Halo: Infinite و عناوین دیگر را تضمین کرده است مطابقت دارد. مت بوتی ، رئیس استودیو Xbox Game اخیراً گفت که عناوین سری اول سری X نیز در Xbox One قابل اجرا خواهد بود ، افزود: بازی های سری X مایکروسافت برای مدتی منحصر به آن کنسول نخواهد بود .

Athanassoff همچنین به PCGamesN گفت که Rainbow Six Siege همان نسخه در کنسول های نسل بعدی خواهد بود که بازیکنان رایانه های شخصی از قبل انجم میدادند. Leroy Athanassoff گفت: “آنچه ما برای این بازی می خواهیم این است که ما هرگز ، آن را تقسیم نکنیم و دوست داریم همه پلت فرم ها یک بازی را انجام دهند .” “ما می خواهیم در حد ممکن [در بسیاری] سكوها قرار داشته باشیم.” با این حال ، در حالی که بازیکنان به روزترین نسخه Rainbow Six Siege را دریافت می کنند ، Ubisoft پیش از این گفته بود که Division 2 برای ps5 عرضه نخواهد شد !

و به احتمال زیاد دو کنسول xbox وps خواهند بود در رقابت های آنلاین با هم باشند یعنی کاربران این دو کنسول با هم در میادین حاضر شوند !

منبع : https://www.pcgamesn.com/

Mahdi Ahmadi

بازدیدها: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *